Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 122 людини

Звіт роботи учнівського самоврядування за 1 семестр 2021/22 навчального року

Дата: 20 травня 2022 о 06:50, Оновлено 20 травня 2022 о 06:55
Автор: Попюк І. В.

Звіт

роботи учнівського самоврядування

за 1 семестр

2021/22 навчального року

2021р.

Завданням виховання є створення необхідних умов, за яких може розвинутися активний громадянин сучасного суспільства, що добре знає себе, вміє правильно використовувати власний потенціал, здатний створити ситуацію успіху, розробити й реалізувати власний життєвий проект.

         Реалізація завдань здійснювалася шляхом співпраці з педагогічним, учнівським колективами, з батьками учнів, позашкільними закладами, громадськими організаціями, залучення учнів до участі у конкурсах, через роботу учнівського самоврядування, через використання найбільш поширених виховних технологій, зокрема: технологія колективного творчого виховання, технологія саморозвитку.

                   Завдання виховної роботи реалізовувались через участь дітей в роботі учнівського самоврядування.

Учнівське самоврядування це – педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянських якостей дитини в системі демократичних взаємин виховного колективу на принципах самореалізації, самодіяльності, самоорганізації та самодостатності особистості.

Ми розглядаємо учнівський актив учнівського самоврядування  як форму творчої співпраці учнів і педагога, для досягнення згуртованості шкільного колективу, розвитку творчих і духовних сил, громадської думки, підготовки до дорослого життя.

Один із найефективніших методів виховання дитини є її участь у діяльності учнівського самоврядування. Саме завдяки такій діяльності у неї формуються необхідні якості та особистісні характеристики.

Робота учнівського самоврядування у гімназії щороку розпочинається з виявлення активу класів. Кожен клас на класних зборах шляхом голосування обрав своїх представників учнівського самоврядування, які складають актив гімназії.

Формування ініціативної, здатної приймати свідомі рішення особистості неможливе без широкого залучення учнів до управління шкільними, справами через участь в органах учнівського самоврядування.

Учнівське самоврядування – це широке поле можливостей для самореалізації кожного учня, орієнтоване на досягнення соціально-корисної мети, індивідуальної і суспільної користі. В закладі сфери розвитку учнів через органи учнівського самоврядування різноманітні: комісія дозвілля та відпочинку, комісія освіти та навчання, комісія спорту та здоров’я, комісія преси та інформації, комісія дисципліни, порядку та права, комісія праці та екології, комісія по роботі з молодшими школярами.

Через залучення учнів до діяльності учнівського самоврядування відбувається підготовка майбутніх активних громадян держави.

   Актив учнівського самоврядування є формою творчої співпраці учнів і педагогів, для досягнення згуртованості шкільного колективу, розвитку творчих і духовних сил, громадської думки, підготовки до дорослого життя.

Діє 4  комісії:

  • Комісія «Дисципліни і порядку»  

Голова комісії – Стефлюк Луіза.

Мета: організація інтелектуального розвитку дітей і молоді з урахуванням їхніх інтересів, залучення школярів до підготовки та проведення інтелектуальних програм та конкурсів.

Завдання: організовувати виставки, конкурси з різних навчальних дисциплін, допомагати учням, що не встигають, надаючи їм консультації.

Приймали участь в  уроці- ділогу з Україною «День Незалежності України». Члени комісії допомагали у проведенні предметних тижнів, брали участь в олімпіадах з різних предметів. Провели гру-квест «Україна незвідана: у пошуках скарбів» до Дня українського козацтва. Активна участь у Міжнародному мовно- літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Всеукраїнський радіодиктант до Дня української писемності та мови залучив членів комісії. Флешмоб «Наші долоні проти насильства» в рамках Акції «16 днів проти насильства».

  • Комісія «Здоров’я, спорту та туризму».

Голова комісії – Савіцький Владислав.

Мета: заохочувати учнів до здорового способу життя.

Завдання: організація проведення змагань, спортивних свят, походів, екскурсій, подорожей. Члени комісії здійснювали контроль за чергуванням в класах,  перевіряли якість прибирання, провели у 5-9 класах інформаційні хвилинки та виготовили буклети, щодо сортування сміття; брали участь у підготовці команди закладу до участі у конкурсі екологічних агітбригад; сумлінно виконували свої завдання протягом  1 семестру.

Проведені змагання «Веселі старти» до Дня фізичної культури та спорту. Активна участь у бесіді про   здоровʹ я «Молодь обирає здоровʹя». Провели акцію «Чистий берег» під гаслом «Я прибрав – твоя черга! Змінимо майбутнє разом!». Акція «Чисте подвірʹя» була оранізована комітетом «Спорту та здоров’я». Флешмоб «Не будь байдужим» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та в рамках Акції «16 днів проти насильства». Екологічна  акція «Годівничка» була організована членами комісії.

  • Комісія «Турботи та милосердя».

Голова комісії – Чеснік Каріна.

Мета: організація змістовного дозвілля дітей і молоді з урахуванням їхніх інтересів; залучення дітей та підлітків на основі ініціативи до підготовки та проведення творчих справ, дозвільних програм.

Завдання: піклуватися про естетичне виховання школярів, розвиток їх художніх здібностей; брати участь у художньому оформленні гімназії; організовувати і проводити концерти, святкові програми.

Тематичну лінійку  до Дня миру «Під мирним небом» організували члени комісії. Підготували святковий концерт «Цей світлий день належить вам по праву» до Дня вчителя. Прийняли участь в акції «Оберіг українському війську». Організували осінній ярмарок. Акція «Добро починається з тебе» в рамках тижня доброти. Бесіда основ здоровʹя «Пазли  толерантності» пройшла в кабінеті психолога. Провели тематичну лінійку «Україна – територія гідності та свободи». Прийняли участь в акції «Запали свічку» до Дня памʹяті жертв голодоморів. Виставка поробок «Новорічне диво» була організована членами комісії.

 Члени комісії брали активну участь у підготовці та проведенні всіх заходів, які були організовані в закладі протягом  1 семестру 2021/2022 навчального року.

  • Комісія «Прав школярів та допомоги в проблемній ситуації».

Голова комісії – Бельмега Яна.

Мета: підтримка дисципліни у шкільному колективі учнів.

Завдання: контролювати чергування класів по школі; зовнішній вигляд учнів; запізнення на уроки спільно з соціально-педагогічною службою гімназії.

У рамках проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок із поліцейським» з інспектором ювенальної превенції відділення поліції долучилися до уроку члени комісії. Провели флешмоб «Школа без булінгу».

Члени комісії проводили акції по попередженню тютюнопаління серед школярів, оформленні виставок малюнків в рамках місячника морально-правового виховання, рейди по перевірці чергування по гімназії, стану класних куточків, куточків національної символіки, про що доповідали на засіданнях Ради учнівського самоврядування та зборах старостату. Членами учнівського самоврядування був створений відеоролик про боулінг, а також правила для учнів закладу.

  • Рада гімназії

Протягом  1 семестру 2021/2022 навчального року проводились засідання Ради учнівського самоврядування, на яких вирішувались питання підготовки до свят, зовнішнього вигляду учнів гімназії, залучення учнів гімназії до активного учнівського життя та питання, безпосередньо пов’язані з роботою комісій.

Голова  – Бельмега Анастасія.

Мета: здійснення взаємозв’язку з класними колективами через Раду гімназії.

Завдання: залучати активних учнів до участі в роботі учнівського самоврядування.

Протягом 1 семестру 1 раз в місяць проводились збори, на яких розподілялись завдання на місяць та підводились підсумки роботи.

         Основними засобами вдосконалення педагогічної допомоги учнівському самоврядуванню було: забезпечення реальних прав та обов'язків органів самоврядування; підвищення довіри педагогів до рішень учнівського колективу; кваліфікована, тактовна допомога; цілеспрямоване навчання учнів складній справі організації життя учнівського колективу, адаптація до дистанційного навчання та спілкування в умовах карантину.

У наступному 2 семестрі 2021/2022 навчальному році планується вдосконалення ефективності роботи, розширення повноважень учнівського самоврядування, залучення більшої кількості учнів до активної роботи, враховуючи умови, в яких відбуватиметься   виховна робота та навчальний процес.

Основною метою  у вихованні учнів у 2021/2022 навчальному році є формування громадянина, патріота, інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.

Самоврядування – це реальний безперервний процес залучення учнів до суспільних справ. Учнівське самоврядування робить життя гімназії змістовним, насиченим, цікавим. Маючи діючу модель учнівського самоврядування, наша гімназія, не тільки дає знання, а й виховує людину в дусі патріотизму, вчить добру, порядності. Діти вчаться відчувати відповідальність, проявляти ініціативу, допомагати один одному.

Те, що ми зібрались разом – це тільки початок,

 те, що ми продовжуємо залишатися разом – це вже досягнення,

 те, що ми працюємо разом – це справжній успіх!

ЗВІТ_21_УЧНІ6В.САМОВРЯДУВАННЯ.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.